Dla kandydata

Czym jest agencja pracy 4Foreigners

Nieprzerwalnie działamy na rynku zatrudnienia od 2015 roku.

Specjalizujemy się w zatrudnieniu pracowników ze wschodu dla Polskich pracodawców oraz doradztwie personalnym.
W swojej pracy stawiamy na rozwój, zdobywaniu doświadczenia i nowych kwalifikacji. Dbamy o dobro, stabilne i uczciwe warunki pracy naszych pracowników. Z dużym zaangażowaniem pomagamy w adaptacji i załatwianiu formalności osób, które przyjeżdżają do Polski wraz z rodziną.
Podejmujemy współpracę tylko z wiarygodnymi i zarejestrowanymi firmami. Swoim pracownikom oferujemy pracę w branżach:

Produkcja, Magazyn, Szwalnia, Budowa obiektów, Budowa kolejowa, Sprzątanie, Gastronomia, Drukarni, Farbiarni, Dziewiarni, Catering itp.

Szukasz firmy której można zaufać? To my, i my szukamy Ciebie!

Łączymy ludzi z pracą!

Najczęściej zadawane pytania

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Wierzymy, że każdy człowiek ma w sobie potencjał, a doświadczenie przychodzi z czasem. Chętnie pomożemy je zdobyć.

STABILNA WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS

Pracując z nami możesz być pewien, że wynagrodzenie za pracę dostaniesz w umówionym terminie przelewem na konto, bądź jak wolisz gotówką w siedzibie naszej firmy.

KARTA MULTI SPORT

Wiemy, że dodatkowe benfity dobrze wpływają na zaangażowanie w pracy. Jeśli zależy Ci na aktywnym trybie życia i utrzymaniu formy psycho-fizycznej dobrze trafiłeś. Nasi pracownicy otrzymują karnety na różne treningi i zajęcia ponosząc jedynie 50% ich realnej wartości.

ZAŚWIADCZENIA

Nasz dział kadrowo-księgowy pracuje szybko i skutecznie. Pracując w Polsce pracownicy często potrzebują różnego rodzaju zaświadczeń o zatrudnieniu lub dochodach. Takie sprawy załatwiamy w trybie pilnym.

WSPARCIE I OPIEKA

Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o interesy pracowników, dlatego oferujemy wsparcie na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia. Pomagamy z wszelkimi sprawami bieżącymi. Nasi koordynatorzy pozostają w ciągłym kontakcie 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Nasze oferty pracy

Szukasz pracy? Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami.

Łączymy ludzi z pracą! Do dzieła i powodzenia.

Шукаємо працівників для встановлення сонячних батарей(панелей)

Шукаємо працівників для встановлення сонячних батарей(панелей) 📍 Робота по всій території Польщі монтаж конструкції для панелей монтаж панелей встановлення інверторів встановлення кабельних трас на споруді

Zobacz ofertę

Шукаємо помічників (можна без досвіду)

Шукаємо помічників 👷🏼‍♂️ (можна без досвіду) Magnuszew На комплексне будівництво базових станцій мобільного зв’язку. виготовлення та монтаж металоконструкцій, монтаж опорних конструкцій будівництво монолітних фундаментів, монтаж

Zobacz ofertę

Требуются сотрудники типографии

Требуются сотрудники типографии Лодзь Обязанности: помощник оператора печатной машины; очистка печатной машины;работа на фальцевально-склеивающей машине (Вас всему обучат) Графік: 3 смены по 8 часов Ставка:

Zobacz ofertę