Misja


Pragniemy być profesjonalnym biurem obsługi cudzoziemców oraz agencją pracy, pozwalającą na legalny pobyt i pracę cudzoziemców w celu poprawy jakości ich życia w Polsce.

Nasze wartości


Nasze Wartości są podstawą kultury naszej firmy i marki. Określają, w jaki sposób zachowujemy się, współpracujemy, a także jak jesteśmy postrzegani przez innych i samych siebie.

Troska

Poprzez zaangażowanie oraz specjalistyczną wiedzę na wszystkich poziomach pokazujemy że troszczymy się o wszystkich pracowników.

Rozwój

Inspiruje nas elastyczność i dążenie do rozwoju. To jest warunek ciągłego rozwoju naszej firmy. Stale poszerzamy wiedzę, by osiągnąć perfekcje w naszym działaniu.

Odpowiedzialność

Wykonujemy usługi jakie obiecaliśmy. Jakość usług jest dla nas podstawą wszystkich naszych działań. Kładziemy największy nacisk na to na czym naprawdę się znamy. Bierzemy odpowiedzialność za każdy etap współpracy z klientem.

Radość

Cieszy nas skuteczność jesteśmy otwarci a płynna komunikacja jest niezbędna żeby utrzymać relacje z otoczeniem biznesowym i wewnątrz organizacyjnym. Dzielimy się nasza radością, energią oraz motywujemy się nawzajem. Cieszą nas nowe wyzwania i osiąganie pozytywnych wyników.