Zespół

Nasz zespół tworzy profesjonalna kadra. Cechuje nas profesjonalne podejście do każdego problemu.

Zarząd 4Foreigners

Adam Włodarczyk

prezes

T: + (48) 600 377 998 biuro@cudzoziemiec.net


Dominik Kot

dyrektor zarządzający

T: + (48) 534 032 032 dominik.kot@cudzoziemiec.net

 

Biuro Obsługi Cudzoziemców w Łodzi

Inna Bondar

starszy specjalista ds. legalizacji pobytu

T: + (48) 790 292 492 inna.bondar@cudzoziemiec.net


Jacek Zadka

starszy specjalista ds. legalizacji pobytu

T: + (48) 534 756 756 jacek.zadka@cudzoziemiec.net

Denys Rymarenko

specjalista ds. legalizacji pobytu

T: + (48) 534 756 756 denys.rymarenko@cudzoziemiec.net

Elżbieta Wolska

specjalista ds. legalizacji pobytu

T: + (48) 534 756 756 elzbieta.wolska@cudzoziemiec.net


 
 

Biuro Obsługi Cudzoziemców w Warszawie

Nataliia Brylova

specjalista ds. legalizacji pobytu

T: + (48) 535 567 567 natalia.brylova@cudzoziemiec.net


Michał Tajchman

specjalista ds. legalizacji pobytu

T: + (48) 535 567 567 michal.tajchman@cudzoziemiec.net

 

Agencja Pracy

Mariia Yakymenko

kierownik ds. sprzedaży

T: + (48) 574 377 855 mariia.yakymenko@cudzoziemiec.net


Nadiia Dmytriieva

koordynator ds. zatrudnienia cudzoziemców

T: + (48) 790 292 762 nadiia.dmytriieva@cudzoziemiec.net

Andrzej Kowalski

koordynator ds. zatrudnienia cudzoziemców

T: + (48) 792 355 355 andrzej.kowalski@cudzoziemiec.net

Iryna Surianinova

koordynator ds. zatrudnienia cudzoziemców

T: + (48) 790 292 762 iryna.surianinova@cudzoziemiec.net


Pavlo Shumeiko

koordynator ds. rekrutacji i zatrudnienia cudzoziemców

T: + (48) 881 501 212 pavlo.shumeiko@cudzoziemiec.net