Dla kandydata


Jesteśmy firmą która specjalizuję się w zatrudnieniu pracowników ze wschodu dla Polskich pracodawców i doradztwie personalnym. Na rynku pracy działamy od 2015 r. i ciągłe rozwijamy się, nabywając nowych doświadczeń i kwalifikacji wraz z naszymi pracownikami. My zainteresowani w długoterminowej współpracy i robimy wszystko co od nas zależy żeby pracowniki mieli stabilne i uczciwe warunki pracy. Chętnie pomagamy w adaptacji i załatwianiu różnych formalności osób które przyjeżdżają do Polski z rodziną. Podejmujemy współpracę tylko z wiarygodnymi i zarejestrowanymi firmami i dajemy pracowników na takie działy jak : Produkcja, Magazyn, Szwalnia, Budowa obiektów, Budowa kolejowa, Sprzątanie, Gastronomia, Drukarni, Farbiarni, Dziewiarni, Catering i in. Szukasz firmy której można zaufać? To my, i my szukamy ciebie!

Zalety współpracy

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA. Wierzymy, że każdy człowiek ma w cobie potencjał, tylko musi znaleźć miejsce gdzie on się otworzy. Dla tego nie wymagamy doświadczenia, możesz zdobyć je z nami.

  • STABILNA WYPŁATA ZAWSZY NA CZAS. Pracując z nami możesz być pewien, że wynagrodzenie za pracę dostaniesz w umówionych terminach w siedzibie firmy, nie zależnie od tego czy zapłacił pracodawca nam za nasze usługi

  • KARTA MULTI SPORT. Zależy ci na aktywnym trybie życia, pracując u nas dostaniesz karnety na różne treningi i zajęcia tylko w pół ceny.

  • ZAŚWIADCZENIA. Nasz dział kadrowo-księgowy pracuję szybko i skutecznie. Pracując w Polsce pracowniki często potrzebują różnego rodzaju zaświadczeń o zatrudnieniu lub dochodach. U nas zawsze otrzymasz ich operatywnie .

  • WSPARCIE I OPIEKA. Dokładamy wszelkich starań aby zadbać o interesach pracowników, dla tego oferujemy wsparcie na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia. Pomagamy z wszelkimi pytaniami które wynikają, nawet z tymi, jakie nie dotyczą pracy. Nasi koordynatory znajdują się w ciągłym kontakcie 24/7.


FAQ