Для кандидата


Ми - фірма, яка спеціалізується на працевлаштуванні працівників зі Сходу для польських роботодавців та кадровому консалтингу. Ми існуємо на ринку праці від 2015 року і постійно розвиваємось, набуваючи нового досвіду та кваліфікації разом з нашими працівниками. Ми зацікавлені в довготерміновій співпраці і робимо все, що від нас залежить, щоб працівники мали стабільні та чесні умови праці. Ми раді допомогти у адаптації та врегулюванні різних формальностей людей, які приїжджають до Польщі зі своїми сім’ями. Ми працюємо лише з надійними та зареєстрованими фірмами та надаємо співробітників на такі відділи, як: виробництво, склад, шиття, будівництво об'єктів, будівництво залізниць, прибирання, гастрономія, друкарня, фарбування, в'язання, кейтеринг та інші. Шукаєте фірму, якій можете довіряти? Ми шукаємо вас!

Переваги співпраці


FAQ

  • МИ НЕ ВИМАГАЄМО ДОСВІДУ. Ми вважаємо, що кожна людина має у собі потенціал, але повинна знайти місце, де вона відкриється. Для того ми не вимагаємо досвіду, ви можете отримати його у нас.

  • СТАБІЛЬНА ВИПЛАТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ. Працюючи з нами, Ви можете бути впевнені, що Ви отримаєте заробітну плату у обумовленому терміни у офісі фірми, незалежно від того, чи оплатив працедавець нам наші послуги.

  • СПОРТИВНА КАРТА MULTI SPORT. Залежить Вам на активному способі життя? Працюючи з нами, ви отримаєте квитки на різні тренінги та заняття лише за півціни.

  • ДОВІДКИ. Наш відділ кадрів та бухгалтерського обліку працює швидко та ефективно. Працюючи в Польщі працівники часто потребують різні довідки про працевлаштування і доходи. Ви завжди можете їх отримати у нас оперативно.

  • ПІДТРИМКА ТА ДОГЛЯД. Ми дбаємо про інтереси працівників, для цього ми пропонуємо підтримку на кожному етапі рекрутації та працевлаштування. Ми допомагаємо з будь-якими питаннями, що виникають, навіть із тими, які не стосуються праці. Наші координатори перебувають в контакті зі співробітниками 24 години на добу.